22 september 2017

Agenda 2018-2022: Wat vind jij?

Heb jij een mening over hoe het gaat in de Fryske Marren. Heb jij ideeën over hoe het beter kan? Wat wil jij veranderen in onze gemeente, in jouw dorp of stad? Welke onderwerpen wil jij hoger op de politieke agenda?

Praat en beslis mee op zaterdag 7 oktober van 10.00 tot 13.00 uur in het Zalencentrum, Sint Nicolaasga. Iedere inwoner van de gemeente is van harte welkom om zijn of haar ideeën over de gemeente te delen. Hieruit kiezen we op interactieve wijze gezamenlijk 7 punten. Deze punten zullen de agenda vormen waar de PvdA zich de komende 4 jaar hard voor zal maken in de gemeenteraad.

Samen maken we De Fryske Marren en dus zijn wij opzoek naar de beste ideeën voor onze gemeente. Alle onderwerpen kunnen worden aangedragen mits ze voldoen aan twee voorwaarden:

1 Het is een concreet punt met betrekking op de gemeente De Fryske Marren.

2 Het is niet in strijd met beginselen van de PvdA.